Sayfa izinlerini yönetmek

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
EĞİTİMİ SATIN AL

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 Eğitim Seti

Sayfa izinlerini yönetmek video eğitimini izleyerek, Sayfa izinlerini yönetmek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, kurumlar için özel Facebook sayfaları oluşturmak ve marka/ürün tanıtırken sayfa yönetmenin temelleri gösterilmektedir. Facebook durum güncellemeleri oluşturmak ve sayfayı beğenen üyeler ile neler yapılabileceği hakkında bilgileri bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Ayrıca, hayran kitlenizi genişletmek, reklamlar oluşturmak, özel mesajlar oluşturmak, mobil cihazlar için Facebook analizlerini kullanmak gibi tüm detaylar bu eğitim setinde anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra firmanızın facebook sayfasını oluşturup, hayran kitlenizi genişletebilir ve reklamınızı yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.973+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.