Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, kurumlar için özel Facebook sayfaları oluşturmak ve marka/ürün tanıtırken sayfa yönetmenin temelleri gösterilmektedir. Facebook durum güncellemeleri oluşturmak ve sayfayı beğenen üyeler ile neler yapılabileceği hakkında bilgileri bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Ayrıca, hayran kitlenizi genişletmek, reklamlar oluşturmak, özel mesajlar oluşturmak, mobil cihazlar için Facebook analizlerini kullanmak gibi tüm detaylar bu eğitim setinde anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra firmanızın facebook sayfasını oluşturup, hayran kitlenizi genişletebilir ve reklamınızı yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Kurumlar için Facebook Kullanımı - 2013 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.020+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.