Yüz tanıma ile ilgili düzenlemeler yapmak

Lightroom CC 2015 Yenilikleri Video Eğitim Seti

Lightroom CC 2015 Yenilikleri Eğitim Seti

Yüz tanıma ile ilgili düzenlemeler yapmak video eğitimini izleyerek, Yüz tanıma ile ilgili düzenlemeler yapmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Lightroom CC 2015 Yenilikleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Lightroom CC ile birlikte gelen yeni özelliklerin neler olduğu hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içerinde, yüz tanıma özelliği, fotoğraf birleştirme ile HDR ve panorama oluşturmak, iş akışını kolaylaştıran özellikler, fotoğraf düzenleme özellikleri, slayt ve web ile ilgili yeni özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Lightroom CC 2015 ile birlikte gelen yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom CC 2015 Yenilikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.431+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.