Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Lightroom CC 2015 Yenilikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Lightroom CC ile birlikte gelen yeni özelliklerin neler olduğu hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içerinde, yüz tanıma özelliği, fotoğraf birleştirme ile HDR ve panorama oluşturmak, iş akışını kolaylaştıran özellikler, fotoğraf düzenleme özellikleri, slayt ve web ile ilgili yeni özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Lightroom CC 2015 ile birlikte gelen yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Lightroom, CC, 2015, Yenilikleri, Masaüstü, ve, mobil, cihazlar, için, optimize, edilmiş, yeni, web, galerileri bu eğitimde yer alan konulardır. Lightroom CC 2015 Yenilikleri eğitim setinde yer alan Masaüstü ve mobil cihazlar için optimize edilmiş yeni web galerileri video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Lightroom CC 2015 Yenilikleri Eğitim İçeriği

Lightroom CC 2015 Yenilikleri Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom CC 2015 Yenilikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.