Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Muse ile Mobil Web Sitesi Tasarımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, mobil ekran boyutları üzerinde parmak hareketleri ile (touch) yönlendirme değişiklikleri anlatılmıştır. İlk olarak, Muse ile yeni bir mobil site nasıl kurulacağına değindikten sonra. Farklı mobil navigasyon teknikleri (sekmeli panel, slayt gösterileri ve daha fazlası) widget library panelini kullanarak benzersiz uygulamalar hazırlayabileceksiniz. Eğitim setinde ayrıca butonlar ve harita gibi ek içerik eklemek ve mobil tasarıma sığacak şekilde widget panelini kullanmayı öğreneceksiniz. Ve son olarak da bir iPhone simülatoründe oluşturmuş olduğumuz web sitemizin testini de bu eğitim setinde göreceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Muse, ile, Mobil, Web, Sitesi, Tasarımı, Ekip, sayfası, için, “akordeon”, Widget, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Muse ile Mobil Web Sitesi Tasarımı eğitim setinde yer alan Ekip sayfası için “akordeon” Widget oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Muse ile Mobil Web Sitesi Tasarımı Eğitim İçeriği

Muse ile Mobil Web Sitesi Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

Muse ile Mobil Web Sitesi Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.