Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

PhoneGap ile Mobil Uygulamalar Geliştirmek Eğitim Detayı

PhoneGap; HTML, CSS ve JavaScript dilleriyle mobil uygulamalar geliştirebileceğiniz açık kaynak bir frameworktür. PhoneGap, bildiğiniz teknolojileri kullanarak platform bağımsız mobil uygulamalar oluşturmanızı sağlar. Bu eğitim setinde, HTML, CSS ve JavaScript ile yapılmış bir uygulamanın iOS, Android ve Windows Phone için nasıl paketlenip, uygulama marketelerine nasıl dağıtılacağı konusunda tüm detayları bulabilirsiniz. PhoneGap nedir, PhoneGap ile neler yapılabilir, yapılandırma ayarları, yayınlama ayarları, Github ile nasıl entegreli çalışır, iOS platformaları için gerekli sertifikalar nasıl hazırlanır gibi tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Ayrıca ikonlar, açılış ekranları, kamera erişimi, konum bilgisi, veri erişimi sağlamak gibi detaylar da bu eğitim setinde anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra PhoneGap ile mobil uygulamaları rahatlıkla hazırlayabilir ve tüm platformlarda sorunsuzca yayınlayabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, PhoneGap, ile, Mobil, Uygulamalar, Geliştirmek, Örnek, uygulamaya, göz, atmak bu eğitimde yer alan konulardır. PhoneGap ile Mobil Uygulamalar Geliştirmek eğitim setinde yer alan Örnek uygulamaya göz atmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

PhoneGap ile Mobil Uygulamalar Geliştirmek Eğitim İçeriği

PhoneGap ile Mobil Uygulamalar Geliştirmek Hakkında Sorulan Sorular

PhoneGap ile Mobil Uygulamalar Geliştirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.