0.5x 1.0x 1.5x 2.0x
1x

Photoshop CC 2017 ile Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Photoshop CC 2017 ile gelen özellikleri kullanarak fotoğraflarda düzenleme işlemi nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirisiniz.. Eğitim seti içeriğinde; Photoshop’da arama özelliğini kullanmak, kırpma özelliği ve doku taşıma, yüzde ifadelerin değiştirilmesi, sembol font kullanımı, mach font ile fotoğraf veya görsellerde fontları bulmak ve çoklu drop shadow yani birden fazla gölge kullanımı gibi konular anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Photoshop CC 2017 kullanarak yeni özelliklerle işlerinin daha pratik ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, CC, 2017, ile, Çalışmak, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CC 2017 ile Çalışmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop CC 2017 ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Photoshop CC 2017 ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CC 2017 ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.