Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Fotoğraf Manipülasyon Efekti Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop programını kullanarak çektiğiniz model fotoğraflarında manipülasyon işleminin nasıl yapıldığı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; dekupe yapmak, ışık etkisinin ve gölgelerin oluşturulması, renklerde düzenleme ve birbirlerleriyle nasıl uyum sağlandığı, Blend Mod seçenekleri ile kar ve ateş görsellerini harmanlamak, Motion Blur ile hareket etkisinin verilmesi ve Camera Raw Filter ile düzenlemelerin nasıl yapıldığı hakkında detaylar yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, model fotoğraflarında bu teknikleri kullanarak yaratıcı fotoğraf manipülasyonları oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Fotoğraf, Manipülasyon, Efekti, , Modelin, gölgesini, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Fotoğraf Manipülasyon Efekti eğitim setinde yer alan Modelin gölgesini oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Fotoğraf Manipülasyon Efekti Eğitim İçeriği

Photoshop ile Fotoğraf Manipülasyon Efekti Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Fotoğraf Manipülasyon Efekti eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.