1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop’un Liquify paneli ile vücut manipulasyonları nasıl yapıldığı ve detayları anlatılmıştır. Liquify panelini kullanarak yüz, vücut, kollar ve bacakları düzenleyebilirsiniz. Bu eğitim setinde, Photoshop ile Liquify paneli kullanımı, liquify paneli ve advanced mod ile gelen araçların ve gelişmiş ayarlarının kullanımı, maske kullanımı ve örnek uygulamalar ile neler yapılabileceği hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde çektiğiniz model fotoğraflarında liquify işlemlerini kullanarak daha etkili sonuçlar ortaya çıkartabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Vücut, Manipülasyon, (Body, Retouch), , İşlemleri, Liquify, paneli, arayüzünü, incelemek bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri eğitim setinde yer alan Liquify paneli arayüzünü incelemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri Eğitim İçeriği

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.