Liquify panelinde advanced mod bölümünü incelemek

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri Video Eğitim Seti

Ücretsiz eğitimi izlemek için kayıt olmalısın.

ÜYE OL

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri Eğitim Seti

Liquify panelinde advanced mod bölümünü incelemek video eğitimini izleyerek, Liquify panelinde advanced mod bölümünü incelemek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Photoshop’un Liquify paneli ile vücut manipulasyonları nasıl yapıldığı ve detayları anlatılmıştır. Liquify panelini kullanarak yüz, vücut, kollar ve bacakları düzenleyebilirsiniz. Bu eğitim setinde, Photoshop ile Liquify paneli kullanımı, liquify paneli ve advanced mod ile gelen araçların ve gelişmiş ayarlarının kullanımı, maske kullanımı ve örnek uygulamalar ile neler yapılabileceği hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde çektiğiniz model fotoğraflarında liquify işlemlerini kullanarak daha etkili sonuçlar ortaya çıkartabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.825+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.