Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Xcode Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlar için uygulama geliştirebileceğiniz Xcode uygulama geliştirme ortamı anlatılmıştır. Xcode’un temelleri, uygulama standartları, bileşenler ile arayüz tasarımı, storyboard kullanımı, simülatör ile uygulama testi vb. konuların anlatıldığı bu eğitim seti sayesinde; sizlerde iPhone, iPad ve hatta Mac bilgisayarlar için uygulama geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Xcode, Başlangıç, Rehberi, Identity, inspector, ile, bileşenleri, düzenlemek bu eğitimde yer alan konulardır. Xcode Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Identity inspector ile bileşenleri düzenlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Xcode Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Xcode Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Xcode Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.