Size inspector ile bileşenleri düzenlemek

Xcode Başlangıç Rehberi Video Eğitim Seti

Xcode Başlangıç Rehberi Eğitim Seti

Size inspector ile bileşenleri düzenlemek video eğitimini izleyerek, Size inspector ile bileşenleri düzenlemek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Xcode Başlangıç Rehberi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlar için uygulama geliştirebileceğiniz Xcode uygulama geliştirme ortamı anlatılmıştır. Xcode’un temelleri, uygulama standartları, bileşenler ile arayüz tasarımı, storyboard kullanımı, simülatör ile uygulama testi vb. konuların anlatıldığı bu eğitim seti sayesinde; sizlerde iPhone, iPad ve hatta Mac bilgisayarlar için uygulama geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Xcode Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.361+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.