Merhaba hocam benim sorum mxf çıktı alırken 8 ses kanalınıda mono olarak yönlendirmem lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba Bayram Bey,

MFX export alırken file menüsü daha sonra "share" sekmesinde "add destination" seçeneğini seçiyorsunuz. Daha sonra açılan pencerede "compressor settings" ikonunu sürükleyip "destination" tarafına ekliyorsunuz. Açılan pencereden "custom" klasörü altında "MXF" daha sonrada hangi çözünürlük ve fps de export almak istiyorsanız o klasörü seçiyorsunuz, daha sonrada bura yer alan export seçeneklerinden 8ch mono yazan size uygun export seçeneğini seçip export edebilirsiniz.

Teşekkürler.
Cevapla

Final Cut Pro X Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Kullanım rahatlığı ve performansından dolayı video montaj sektöründe en çok tercih edilen montaj programlarından biri olan Final Cut Pro X programının temel özelliklerini rahatlıkla anlayıp, kolaylıkla kullanabileceği içeriği bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde Final Cut Pro X dosya yapısından, program arayüzünden, media dosyalarının nasıl import edildiği, dosyaların nasıl organize edildiği, keyleme işleminin nasıl yapıldığı, timeline paneli kullanımı, cliplerin ses ayarlarının nasıl yapıldığı, montaj nasıl yapıldığı, efektlerin kullanımı gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Final Cut Pro X programını başlangıç düzeyinde kullanabilir ve rahatlıkla video montaj yapabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Final Cut Pro X Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Final Cut Pro X Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Final Cut Pro X Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Final Cut Pro X Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.