Merhabalar,
Eğitim videolarını seyrederken şeklin içeriğini dolduramadığınızı farkettim. Kontör olarak uygulama kabul ediyor. Fakat içine çift tıklıyorsunuz dolgu rengi olarak içini doldurmuyor. Sebebi nedir ?
Merhaba şekillerin için doldurmak için kapalı bir şeklin içine basınç uygulamak gerekir. Çekim esnasında üst kamera nedeniyle tablet kullanım açım biraz zorlayıcı oldu ve basınç uygulamam yetersiz kaldığından şekilleri doldurmada aksaklıklar yaşadım. Tablet size yakın olduğunda ya da tableti stand ile kullandığınızda çok kolaylıkla şekilleri basınç ile doldurabilirsiniz. Tabi ki şekiller açık kalmadığı sürece. Açık şekillerde ise program güncellemesinden sonra ekranda şeklin açık olduğunu bildiren bir görsel sizi uyarıyor. İşlemler daha da kolaylaştı.
Zühal Avdan Karakoç
Cevapla

Adobe Draw ile Çizim Yapmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere iPad ile çizim yapmanın kolaylıkları ve pratik özellikleri aktarılmıştır. Çizim yapamam diyenler, eğitim setini izledikten sonra fikriniz değişecek. Yaptığınız çizimleri Photoshop ya da Illustratora aktararak bilgisayardan da devam edebilirsiniz. Çizim yapmak Adobe Draw ile hem hızlı hem de çok keyifli. Mouse olmadan parmakla ya da kalemle çizmek isteyen herkesin kullanabileceği bu programı kullanmak için çok iyi bilgisayar kullanıcısı da olmanız gerekmiyor.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Draw ile Çizim Yapmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Draw ile Çizim Yapmak Eğitim İçeriği

Adobe Draw ile Çizim Yapmak Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Draw ile Çizim Yapmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.