Merhaba

www.engellibilgi.com isimli bir web sitesine sahibiz. Ücretli bir wp tema kullanıyoruz. Fakat tema da istemediğimiz alanlar ve kod hataları mevcut,

Çok aramıza rağmen sadece ve şık bir wp teması bulamadık, adobe muse ile tam istediğimiz gibi site tasarlayabiliriz. Bunu tasarladıktan sonraki süreç ne olmalı ?

Siteyi muse içindeki ftp den göndersek ve her yeni haber girişi sonrası ftp de dosya güncellmesi yapsak google indexlemesi açısından zararı olur mu ?
Yani sadece yeni eklediğimiz sayfamı güncellenir yoksa tüm site yeni atılmış gibi işlem görecektir.

En pratik yok için değerli fikirlerinizi bekliyoruz

Merhaba Sertaç,

Adobe Muse ile yaptığınız arayüzü wordpress ile entegre etmeniz gerekmektedir, bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için PHP hakkında bilgi sahibi olmalısınız. http://www.vidobu.com/kurs/php-ile-web-programlama bu eğitimi izleyerek PHP hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Wordpress'e de hakim olmalısınız, http://www.vidobu.com/kurs/wordpress-tema-tasarimi bu eğitimi izleyerek wordpress hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni haber girişini her seferinde ftp ile atmak çok zahmetli ve ilerde size sorunlar açacak bir yöntemdir, yukarıda bahsettiğim eğitimleri izleyerek programlama konusuna hakim olabilir ve web sitenizi geliştirebilirsiniz.

Cevapla

Adobe Muse ile Web Sitesi Tasarımı Eğitim Detayı

Adobe Muse ile tasarımcılar kod yazmadan HTML tabanlı web siteleri oluşturabilir. Adobe Muse ile hazırladığınız web sayfalarına etkileşimli bir çok nesne veya interaktif yapıyı kolaylıkla ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu eğitim seti ile birlikte sizlerde Adobe Muse programını öğrenebilir ve kendi web sayfalarınızı kod yazamadan hazırlayabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Muse ile Web Sitesi Tasarımı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Muse ile Web Sitesi Tasarımı Eğitim İçeriği

Adobe Muse ile Web Sitesi Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Muse ile Web Sitesi Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.