Hocam bir konu hakkında sizden yardım isteyecektim. Bazı indirdiğim ae templatelerde örnek bir text var mesela WWW.VIDOBU.COM gibi ama bu text büyük harflerle ve ben bunu küçük harfe çeviremiyorum bunu nasıl yapabilirim? Yani ne yazarsam yazayım hep büyük yazıyor küçülmüyor. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Abdulkadir Bey,

Bunu karakter ayarlarından kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için karakter ayarlarında bulunan All Caps'in onayını kapatmanız gerekmektedir. Check edilmiş halde bırakıldıysa küçük harfle yazmaya çalışsanız bile büyük harfle yazacaktır. Character menüsünün sağ üst tarafındaki ayarlar butonuna mause ile sağ tıkladığınızda bu sekmeyi görebilirsiniz.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects ile Kristal Cam Küre Oluşturmak Eğitim Detayı

Çeşitli video introlarında, animasyonlar veya fantastik filmlerde rastladığınız kristal cam kürelerin hiçbir hazır plug-in kullanmadan yalnızca After Effects içerisinde yer alan efektleri ve textureları kullanarak nasıl oluşturulduğunu anlatılmıştır. Eğitim Seti içeriğinde kürenin görsel kullanılarak nasıl oluşturulduğu, yansımanın oluşturulması, kar efekti kullanımı, renklendirme işlemleri, kamera animasyonu ve derinlik etkisinin oluşturulması gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra eğitimde anlatılan teknikleri kullanarak izlediğiniz videodaki gibi kristal cam küre oluşturabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Kristal Cam Küre Oluşturmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Kristal Cam Küre Oluşturmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Kristal Cam Küre Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Kristal Cam Küre Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.