Merhaba,

Basın bültenlerini online paylaşın dediniz. Basın bülteninden kastınız nedir, açar mısınız biraz?

Teşekkürler
Basın bültenleri PR ajanslarının marka ile ortak olarak oluşturduğu ürün ya da hizmetlerinin basında yer alması için hazırladığı yazılı dökümandır. Bu dökümanlar haber takip sistemleri üzerinden geleneksel medya kanalları ile paylaşılmaktadır. Ancak burada bahsettiğim konuda bunu yalnızca geleneksel kanallar ile sınırlı tutmamak, bloglar, forumlar, yerel haber siteleri ve diğer ilgili platformlarla paylaşmanızın markanızın tanıtımının sadece gelenekselde değil sosyal medya üzerinde de dağılımını hızlandıracak. Ayrıca dijital dünyadaki dağılmı arama motorlarında siznle ilgili oluşacak aramalarda daha fazla görünür olmanızı sağlayacaktır.

Sevgiler
Cevapla

Sosyal Medyada Marka Konumlandırma Eğitim Detayı

Dijital dünya üzerinde marka, ürün ve hizmetlerin konumlandırılması ve iletişimi üzerine hazırlanan bu eğitimde sizde, sosyal medya stratejinizi ve iletişim çalışmalarınızı düzenleyebilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; bir markanın iletişimi için gerekli olan tüm süreçleri, hedef kitleyi doğru analiz etmeyi, analiz sonucunda oluşan verileri doğru değerlendirmeyi, iletişimde gerekli olan tüm planlamayı, iletişim çalışmalarını doğru katılım stratejisiyle uygulamayı, iletişim süreçleri sonucunda elde edilen verileri doğru şekilde değerlendirmeyi ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, dijital dünya üzerinde bir markayı doğru şekilde konumlandırmayı ve sosyal medyayı marka, ürün ya da hizmetleri için nasıl daha etkin kullanabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Sosyal Medyada Marka Konumlandırma eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Sosyal Medyada Marka Konumlandırma Eğitim İçeriği

Sosyal Medyada Marka Konumlandırma Hakkında Sorulan Sorular

Sosyal Medyada Marka Konumlandırma eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.