Sertifikalar kısmında neden mevcut değil?
Merhaba Süleyman Bey,

İzlediğiniz eğitimin %87 sini izlemişsiniz, izlemediğiniz veya tamamını izlemediğiniz eksik videolarınız mevcut. Bu videoları da izlediğinizde sertifikanızı görebilirsiniz.

Teşekkürler.
Cevapla

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip Eğitim Detayı

İyi bir tasarım yapmak için bilmeniz gereken 4 temel prensip bu eğitim setinde anlatılmıştır. 4 temel prensip olan; gruplama, hizalama, yineleme ve zıtlık ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Prensiplerin temellerini, nerelerde kullanılacağını, nelere dikkat edileceğini ve yapılan örnekleri inceledikten sonra, sizlerde tasarımları farklı bir gözle yorumlayabilir ve iyi tasarımlar yapabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip Eğitim İçeriği

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip Hakkında Sorulan Sorular

Temel Tasarım Kuralları: 4 Temel Prensip eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.