Merhaba hocam, ben bu kursu Adobe Animate CC ile takip ediyorum. Sertifika istek sertifika ve development için provizyon download her şey tamam fakat publishe bastığımda başlıktaki hata mesajı çıkıyor sorun ne olabilir?
Not: Makine iMac 2008 early 4gb ram, el capitan
Sertifika dosyasını Apple'da Keychain Access kullanarak oluşturdunuz mu? Bu adımı da yapmanız gerekecektir.
Cevapla

Flash CS5.5 ile iPhone Uygulamaları Geliştirmek Eğitim Detayı

Adobe Flash'ın yeteneklerini kullanarak son yılların gözde cihazı iPhone için uygulama geliştirmek artık çok kolay! Bu eğitim seti sayesinde Apple Developer süreçlerinden başlayıp, Flash ortamında bir oyunu tamamladıktan sonra cihazınız üzerinde test edebilir ve Apple App Store üzerinden uygulamanızı satışa sunabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Flash CS5.5 ile iPhone Uygulamaları Geliştirmek eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Flash CS5.5 ile iPhone Uygulamaları Geliştirmek Eğitim İçeriği

Flash CS5.5 ile iPhone Uygulamaları Geliştirmek Hakkında Sorulan Sorular

Flash CS5.5 ile iPhone Uygulamaları Geliştirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.