Merhaba,

CS4 sürümünde digital publishing destekleniyor mu yoksa sadece CS6 ve CC mi kullanmak gerekir?
Cevapla

DPS ile Dijital Dergi Tasarımı Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile Adobe DPS kullanarak tablet cihazlar için dijital dergi tasarımlarının nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dijital dergilerde, HTML5 ile hazırlanmış içeriklerin kullanılması, sayfalara video ve müzik eklenmesi, kaydırılabilir metin yazılarının kullanımı, yatay ve dikey sayfaların nasıl oluşturulduğu gibi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Eğitim seti içerinde her bölümde farklı işleyiş süreçlerini bulabilirsiniz. DPS iş akış süreci, sayfaların oluşturulması, buton eklemek, harici web sitelerine link vermek, alt sayfalar oluşturmak ve oluşturulan dijital derginin Content Viewer ve tablet cihazlar üzerinde önizlemesinin yapılması gibi konuları bu eğitim setiyle birlikte öğrenerek sizde dijital dergiler oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. DPS ile Dijital Dergi Tasarımı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

DPS ile Dijital Dergi Tasarımı Eğitim İçeriği

DPS ile Dijital Dergi Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

DPS ile Dijital Dergi Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.