CS6 versiyonda multicamera özelliğini hakkında bilgi verirmisiniz? CS6 da Create multi camera source sequence ekranını seçince az özellik geliyor sadece sync point.
Merhaba Yunus Bey,

Premiere Pro CS6'da multicam özellği bulunmaktadır ve http://www.vidobu.com/egitim/premiere-pro-cs6-yenilikleri/2008/multicam-editing linkindeki videoda CS6 ile gelen bu özellikten bahsedilmiştir. CS6 da CC deki kadar ek özellik bulunmamaktadır. Eğer CC deki ek özellikleride kullanmak istiyorsanız programı güncellemeniz gerekmektedir.

Teşekkürler.
Cevapla

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde; konser, spor müsabakası, film, dizi, etkinlik gibi prodüksiyonlarda birden fazla kamera kullanılarak çekilen videoların montajlanmasında kullanılan, montajdaki en etkili ve en pratik yöntemlerden biri olan Premiere Pro CC ile multi camera edit yani çoklu kamera montajının nasıl yapıldığını anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde ham video dosyalarının organize edilmesi, dosyaların import işlemleri, çoklu kamera sekansının nasıl oluşturulduğu, kameralar arasındaki senkronizasyon işleminin nasıl yapıldığı, videoların ses, marker, in point yöntemlerini kullanarak nasıl senkronize edildiği, çoklu montajın nasıl yapıldı gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak rahatlıkla Premiere Pro CC ile çoklu kamera montajını hızlı ve etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı Eğitim İçeriği

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.