Dosyalar sadece mac ile uyumlu bizim Apple bilgisayarımız yok. Bu dosyaların windows için uyumlusu yok mu?
Merhaba Mertcan Bey,

After effects dosyaları her iki işletim sisteminde de çalışmaktadır. PC veya MAC olması farklı değildir. Eğer dosyayı açmakta sorun yaşıyorsanız kullandığınız After Effects'in versiyonunu güncellemeniz gerekmektedir.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak Eğitim Detayı

Bilim kurgu filmlerinde, animasyonlarda veya buna benzer bilgisayar oyunlarında gördüğünüz galaksi kürelerinin After Effects kullanarak nasıl yapıldığının detaylarını bu eğitimde anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde önceden hazırlanmış görsellerin küre şekline nasıl dönüştürüldüğü, renklendirme işlemleri, particle efektinin kullanımı, uzay boşluğunun nasıl oluşturlduğu atmosferin oluşturulması zoom efekti kullanımı gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitimde anlatılan yöntemleri kullanarak rahatlıkla galaksi küresi oluşturabilir ve projelerinizde kullanabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.