Merhaba; Texte layerını seçip yeni bir effect uyguladığımda yeni bir layer açıp oraya uyguluyor. Texte bir etkisi olmuyor.
Nedendir acaba ? Yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba Kadir Bey,

Önce text layerını seçmeniz gerekiyor. Eğer ilk önce text layerını seçmeden text efekti uygularsanız yeni bir layer oluşturuyordur. Efekti uygulayacağınız layerı seçin daha sonra efekti uygulayın veya efekti tutup uygulamak istediğiniz layera sürükleyerek de yapabilirsiniz.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects ile Text Animasyonları Yapmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere video prodüksiyon ve farklı projelerde kullanılan Text animasyonlarının ve jenerik yazılarının nasıl yapıldığı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içerisinde Text animasyonlarının nasıl yapıldığı, hazır Text efeklerinin kullanımı, Bridge programın kullanarak hazır efektlerin ön izlemelerinin nasıl yapıldığı, 3D text animasyonları, Text animasyonlarında kamera kullanımı gibi konulardan bahsettim. Sizler de bu eğitimi izledikten sonra After Effects Text animasyonları ve jenerik yazılarının nasıl oluşturulduğu hakkında bilgi sahibi olup, öğrendiğiniz yöntemleri kullanarak rahatlıkla Text animasyonları oluşturabilir ve daha gelişmiş animasyon teknikleri de geliştirebilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Text Animasyonları Yapmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Text Animasyonları Yapmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Text Animasyonları Yapmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Text Animasyonları Yapmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.