En azindan 1 videoda Google Analytics den bahsetmek gerekmez miydi? Bekledigimden cok ama cok basarili bir set ama analytics'den bahsetmenizi beklerdim. Tesekkurler
Google Analytics SEO tarafında, yapılan SEO'nun etkisini görmek ve istatistik takibi için kullanılmaktadır. Bu set SEO'nun nasıl yapılacağına odaklandığı için bu tarz konulara girilmemiştir. Bir sonraki eğitim setinde Google Search Console ile SEO konusunu anlatıyor olacağım. Bu eğitimin devamında o eğitim de çok faydalı olacaktır.
Cevapla

SEO Nasıl Yapılır? Eğitim Detayı

Her web sitesi için olmazsa olmaz temel SEO prensiplerinin anlatıldığı bu eğitim setinde anlatılan konuları uygulayarak sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. SEO için doğru kelimelerin kullanımı, domain ve adres yapıları, titile ve header etiketleri, site içeriği, site performansı, mobil uyumluluk, Google Search Console kullanımı, backlinklerin doğru kullanımu, SEO analiz araçlarını kullanmak gibi tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. SEO Nasıl Yapılır? eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

SEO Nasıl Yapılır? Eğitim İçeriği

SEO Nasıl Yapılır? Hakkında Sorulan Sorular

SEO Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.