Merhaba bu konuda çalışma ve daha fazla deneyimimiz olması için bu ham videoları nasıl buluruz?
Merhabalar,

Ham video boyutlarının yüksek olması sebebiyle paylaşılmamaktadır. Eğitim dosyaları içerisinde aynı videoların sıkıştırılmış daha düşük boyutta olan versiyonları bulunmaktadır.

Teşekkürler.
Yok onları zaten kullandım sormak istediğim ben bu videolar gibi ham videoları google da bulabilirmiyim ve nasıl bulabilirim
Merhabalar,

Ham videolar, videonun ham hali yani hiç editlenmemiş halidir. Herhangi bir dijital kamera, cep telefonu veya tablet ile çektiğiniz videolar ham videolar dır. 4K veya HD video çekme özelliği olan bir telefonunuz varsa daha fazla pratik yapmak için kendi çekmiş olduğunuz amatör videolarınızı kullanabilirsiniz. İnternet'te de stock video footage olarak arattığınızda pratik yapmak için kullanabileceğiniz videolar bulabilirsiniz yalnız bu videolar ham videolar değildir.

Teşekkürler.
Cevapla

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde; konser, spor müsabakası, film, dizi, etkinlik gibi prodüksiyonlarda birden fazla kamera kullanılarak çekilen videoların montajlanmasında kullanılan, montajdaki en etkili ve en pratik yöntemlerden biri olan Premiere Pro CC ile multi camera edit yani çoklu kamera montajının nasıl yapıldığını anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde ham video dosyalarının organize edilmesi, dosyaların import işlemleri, çoklu kamera sekansının nasıl oluşturulduğu, kameralar arasındaki senkronizasyon işleminin nasıl yapıldığı, videoların ses, marker, in point yöntemlerini kullanarak nasıl senkronize edildiği, çoklu montajın nasıl yapıldı gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak rahatlıkla Premiere Pro CC ile çoklu kamera montajını hızlı ve etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı Eğitim İçeriği

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro CC ile Çoklu Kamera Montajı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.