Zuhal hanım öncelikle katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.
Hamburger menuyu tarayıcı ile scroll yaptığımız zaman ekranın üst köşesinde sabitlemek istiyoruz. Sizin örnek dosyanız da dahil olmak üzere bu durum mümkün görünmüyor. İnternete para karşılığı widgets almaktan başka programın kendi içinde sunduğu bir çözüm yok mu?
Merhaba Burak Bey,
Muse sürekli güncellenen bir program ve şu andaki mevcut sürümde hamburger menü olarak tasarladığımız acordion paneli seçip pin özelliği(Türkçe versiyonda iğnele özelliği) ile ekrana sabitliyoruz. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ise mutlaka bu menü ayrı bir layerda ve üstte olmalıdır. Aksi durumda sayfadaki diğer nesneler üzerinde yer alacağından sabitlenmemiş gibi görünecektir. Para karşılığı widget almanıza gerek yok.
Kolay gelsin.
Zühal Avdan Karakoç
Son olarak eklemek isterim ki çekim yaptığım dönemde programda pin ve boyutlandırma konusunda programın Mac versiyonunda bazı sorunlar vardı. Pc versiyonunda rastlamadığım bu sorunlar güncellemelerle birlikte çözülmüş görünüyor.
Zühal Avdan Karakoç
Zuhal hanım öncelikle ilginiz için teşekkürler ben türkçe olarak soru sorup ciddi olarak yanıt aldığım ilk platform diyebilirim. Muse yeni bir adobe projesi sürekli gelişiyor farkındayım. Şu anda sistemi akılalmaz derece meşkul edip yoran bir yapıya sahip olduğunu gözlemliyoruz. Ben Macboopro retina 2.6 i7 16 gb rm 1tb ssd (990mb/s kopyalama hızı )olan ortalamının üstünde bir sistem kullanıyorum projeleri zorladıkça tıpkı bir üç boyutlu programdan render alırcasına çalışma süresi boyunca bilgisayarım fan açıyor işlemci çok yoruluyor. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise türkçesi kesme noktası olan responsive tasarımlar yapmak şu anda tam eziyet durumda özellikle dosyaların ve detayın attığı projelerde ön izleme yapmak sürekli çökme ve kapanma sorunları ile karşı karşıya kalıyoruz. Bu durumlar adobe'ye mümkün olduğunca geri bildirim olarak iletiyoruz.
sizden beklediğim bir diğer sorunun cevabıda hosting sağlayıcıları smtp protokolu konusunda olukça katılar spam mailleri engellemek için muse'un iletişim panelindeki formun göndermesine yetki vermiyorlar. Yaptığımız tüm görüşmeler olumsuz oldu. Eğiminizde businesscatalyst tarafından domaine yönlendirmek olduğunundan bahsetmiştiniz. Fakat businesscatalyst'den de bu yönlendirmeye izin vermediğini gözlemedim. (türkçe versiyonunda denedik) bu konuyla ilgili bulduğunuz çözümleri bizlerle paylaşırmısınız?

sorularımızı yanıtsız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. saygılar iyi çalışmalar.
Cevapla

Adobe Muse ile Responsive Web Design Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere responsive design one page web sayfası nasıl oluşturulduğu hakkında detayları ile anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde farklı boyutlara göre tasarım hazırlama detaylarını, tarayıcıya özel farklı menüler ekleme özelliklerini bulabilirsiniz. Her ekranda ve tarayıcıda sorunsuz bir şekilde çalışan ve Adobe Muse programının güncellenmesi ile eklenen yeni özellikleri kullanarak sizler de hiçbir kod kullanmadan eğitim setini izleyerek kolaylıkla web sayfası oluşturabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Muse ile Responsive Web Design eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Muse ile Responsive Web Design Eğitim İçeriği

Adobe Muse ile Responsive Web Design Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Muse ile Responsive Web Design eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.