Bu tür dekupe işlemlerinde hızlı seçim aracı kullanmamız daha hızlı sonuç almamızı sağlamaz mı?

Merhaba Cengiz bey,Hızlı seçim araçları yani Quick selection tool ve Magic wand tool kullanılır, ama kullanılacak alan çok önemli. Örnek olarak model fotoğraflarında ben Pen tool kullanıyorum sonra seçime dönüştürüyorum. Daha net ve kararlı sonuç alıyorum, Magic veya Quick tool kullansam piksel piksel girinti ve çıkıntı olur buna gözü rahatsız eder. Quick selection tool ve Magic wand tool ben genelde doğa fotoğraflarında ve manipülasyon işlemlerinde kullanıyorum kenarlarında pürüz olsa bile harmanlama yaptığım için kayboluyor. Sonuç olarak hızlı seçim araçı evet ama hangi alanda kullanacağınız önemli.

Cevapla

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Eğitim Detayı

Photoshop'ta tasarım yaparken çok sık ihtiyaç duyulan dekupe tekniklerinin en yaygın ve popülerlerini birarada bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu eğitim setinde Photoshop CS5.5'in dekupeyi kolaylaştıran yeni özellikleri de anlatılıyor.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Eğitim İçeriği

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS5 Dekupe Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.