HTML'de eklediğimiz müzik parçası ve video boyutları maksimum kaç olabilir?
Böyle maksimum dosya boyutu diye bir standart yok. Bu tamamen yapılan işe ve hedef kitleye göre değişkenlik gösterir. Sayfada yüklettiğin video boyutu 1MB da olabilir 100MB da hatta film izletmek isterse 1GB bile olabilir. Burada önemli olan kullanıcıya bunu doğru şekilde izletmektir. Bunu sağlamak için de tavsiyem ses veya video dosyalarını kendi sunucun üzerinden yükletip stream ettirmek yerine, youtube benzeri video ve ses servislerine dosyalarını yükleyerek web sitene oradan embed etmendir.
Cevapla

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde HTML’nin tanımını ve tarihi anlatılmıştır. HTML nedir, HTML dili hangi elementlerden oluşur bu eğitimde öğrenebilirsiniz. HTML elementleri tek tek inceleyerek örnekler yapılmıştır. Bu eğitimin hedef kitlesi programlamaya yeni başlayanlardır. Daha önce hiçbir programlama dili ile tecrübeniz olmasa da bu eğitimi izleyerek; HTML’in ne olduğunu öğrenebilir ve HTML kod yazmaya başlayabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Eğitim İçeriği

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

HTML Temelleri ve Baslangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.