Hocam öncelikle merhaba ben sizin eğitim dosyalarınıda indirdim afterda comp layer size seklinde açmak istiyorum farklı bir kayıt mı yapmam lazım neden bütün parçalar tek tek çıkmıyor?
Merhaba Abdulkadir bey,

Layer panel ayarları > Release To Layers ( Sequence) butonunu tıklayarak nesneleri layer çevirebilirsiniz. Fakat grubun içinde olduğundan dolayı gruptan dışarı almalısınız ve son olarak grubu silebilirisiniz. Daha sonra After Effects içerisinde nesneleri sorunsuz bir şekilde kullabilirisiniz. Aşağıdaki görselleri adım adım takip ederek yapabilirisiniz.


Hocam benim Illustrator türkçe katmanlara serbest bırak diyoruz galiba ama sonrasını yapamadım nasıl nesnelerı layere ceviriyoruz ve grupdan dışarı nasıl alıyoruz gönderdiğiniz fotoğraflada dışarı felan alma olayı yok şimdiden teşekkürler.
(Bu arada Illstaratorde daha yeniyim o yuzden daha ayrıntıı acıklarsanız cok mütesekkür kalırım)

Merhaba Abdulkadir bey, 

Layer paneli içerisinde layerları seçip yukarıya sürükleyip bırakarak nesneleri gruptan çıkartabilirsiniz. Yukarıdaki 3'üncü görselde görmüş olduğunuz gibi layerlar seçili ve yukarıya mouse yardımı ile taşıdım. 4'üncü fotoğrafa baktığımızda nesneler grup dışında ve grup klasörü en alt inmiş ve onu silebilirsiniz. 

Teşekkür ettim hocam sağolasın yaptım
Hocam bu çizimi photohop ile yapabilir miyiz ?
Cevapla

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri Eğitim Detayı

Kara kalem ile çizdiğiniz çizimleri Illustrator programı yardımı ile vektörele dönüştürme ve renklendirme ile ilgili detaylar bu eğitimde anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; nesnelerin oluşturulması, renklendirmenin yapılması, 3 farklı fırça oluşturmak, oluşturduğumuz fırçaların ne işe yardığı ve nasıl kullanıldıği ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, oluşturdunuz çizimleri Illustrator programlı ile kolay bir şekilde vektörele çevirebilirisiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri Eğitim İçeriği

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Karakter Çizimi Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.