Hocam öncelikle merhaba ben sizin eğitim dosyalarınıda indirdim afterda comp layer size seklinde açmak istiyorum farklı bir kayıt mı yapmam lazım neden bütün parçalar tek tek çıkmıyor?
Merhaba Abdulkadir bey,

Layer panel ayarları > Release To Layers ( Sequence) butonunu tıklayarak nesneleri layer çevirebilirsiniz. Fakat grubun içinde olduğundan dolayı gruptan dışarı almalısınız ve son olarak grubu silebilirisiniz. Daha sonra After Effects içerisinde nesneleri sorunsuz bir şekilde kullabilirisiniz. Aşağıdaki görselleri adım adım takip ederek yapabilirisiniz.


Hocam benim Illustrator türkçe katmanlara serbest bırak diyoruz galiba ama sonrasını yapamadım nasıl nesnelerı layere ceviriyoruz ve grupdan dışarı nasıl alıyoruz gönderdiğiniz fotoğraflada dışarı felan alma olayı yok şimdiden teşekkürler.
(Bu arada Illstaratorde daha yeniyim o yuzden daha ayrıntıı acıklarsanız cok mütesekkür kalırım)

Merhaba Abdulkadir bey, 

Layer paneli içerisinde layerları seçip yukarıya sürükleyip bırakarak nesneleri gruptan çıkartabilirsiniz. Yukarıdaki 3'üncü görselde görmüş olduğunuz gibi layerlar seçili ve yukarıya mouse yardımı ile taşıdım. 4'üncü fotoğrafa baktığımızda nesneler grup dışında ve grup klasörü en alt inmiş ve onu silebilirsiniz. 

Teşekkür ettim hocam sağolasın yaptım
Hocam bu çizimi photohop ile yapabilir miyiz ?
Cevapla