CS6 kullanıyorum. Siteden dosyayı indirmek için bilgileri yazdım fakat dosya direk bilgisayara indi yani maile link olarak gelmedi. Daha önce de aynı sorun olmuştu bir süre sonra düzeldi ( o zaman EA-13 ) seçeneği çıkıyordu. Şuan bir kitap çalışması yaptım sadece ısbn numarasını girmek kaldı ama pattermarker seçeneğinde sadece 3 seçenek çıkıyor. Bu sorunun aciliyeti var yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Merhaba Mehmet Bey, siteden barkod eklentisini satın aldığınız takdirde kullanabilirisiniz veya internetten araştırıp farklı eklenti temin edebilirisiniz. Demo kullandığınız için barkod seçeneklerin tümünü kullanamıyor olabilirisiniz.
Cevapla

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? Eğitim Detayı

Kapak tasarımı yapmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı ve neler yapacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman bu eğitim seti tam size göre! Adobe’nin en popiler grafik tasarım programlarından olan Indesign ve Photoshop programlarını kullanarak nasıl dergi kapağı hazırlanacağınızı anlatılmıştır. İlk olarak nereden başlanır, neler yapılır, farklı platformlar nasıl seçilir, barkodlar nasıl eklenir gibi bir çok detayı bu eğitim setinde sizlerle paylaştım.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? Eğitim İçeriği

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? Hakkında Sorulan Sorular

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.