Merhabalar,

eğitim videosunda kamera eklerken, one-node camera ve two node camera seçimini gerçekleştiriyorsunuz. Anlatırken bu iki camera özelliklerine de değinseniz keşke. Aralarındaki farka ne işe yaradığına vs. Kamera özellikleri mutlaka başka videolarda anlatılmıştır elbette ama tüm videoları izleyemiyoruz malesef veya unutuyor olabiliyoruz, zamanımız olmuyor hepsini izlemeye.
Teşekkür ederim.
Saygılarımla.
Merhaba Ali Bey,

One-node Camera kendi ekseni etrafında haraket eden kamera şeçeneğidir. Two-Node Camera ise point of interest yani sizin belirlediğiniz veya default olarak olarak belirlenmiş olan nokta etrafında haraket edebilen kamera seçeneğidir. Yapmak istediğiniz kamera animasyonuna göre size uygun olan kamerayı şeçebilirsiniz.

İyi günler.
İyi öğrenmeler.
Cevapla

After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere tek bir fotoğraf kullanarak nasıl slowmotion videolar oluşturabileceğiniz ile ilgili detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde fotoğrafların Photoshop kullanılarak katmanlara ayrılması, fotoğraftaki arka plan görselinin düzenlenmesi ve hazırlanan görsellerin After Effects’te yer alan Puppet Pin Tool ve Keyframeleri kullanarak nasıl slowmotion animasyonlar haline getirildiğinden bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde anlatılan teknikleri kullanarak fotoğrafları slowmotion video haline getirebilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek Eğitim İçeriği

After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.