Bir kaç sorum olacak yardımcı olacağınızı düşünuyorum.

1. Web programlama, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Fotografçılık, Cinema 4D, After Effects, Sony Vegas zaten kullanmaktayım. Ben burada yazılan yazılmayan bütün dallarda kendimi geliştirmek istiyorum.
2. Bu bir heves degil AŞK kücüklügümden beridir Birşeyi izlerken izlerken aldıgım keyiften daha çok onun nasıl yapıldıgını ögrenme istedi bile bana keyif veriyordu artık karar verdim ve programınızı satın aldım.
3. Amatör anlamda degil Ek gelir anlamında degil Hobi olarak degil Ben bu işi Profesyonel anlamda yapmak istiyorum şuan üniversite hazırlıktayım Yazılım veya Bilgisayar mühendisligi istiyorum zaten
4. Sizden ricam bana temel olarak neden başlayacagımı liste liste isterse 1den 999999+ gitsin bu liste umurumda degil ögrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
5. Kısacası Nereden başlayacagım 1.2.3.4.5.6 olarak neler yapmalıyım söylermisiniz mesela 1. olarak html 2. olarak css 3. 4. gibi Msjınızı bekliyorum .
Batuhan Merhaba,

Öncelikle sana her alanda kendini geliştirmek yerine tek bir alanda uzmanlaşmanı tavsiye ederim. Herşeyi öğrenmek istersen, herşeyden biraz öğrenirsin ve aslında hiçbir konuda uzmanlaşmamış olursun. Bu da meslek hayatında iyi bir yere gelmene engel olur. Bu sebeple en çok severek yapacağın alanı belirleyip, o alanda detaylı bilgi sahibi olman daha doğrudur.

Eğer web alanında kendini geliştirmek istiyorsan sırasıyla; HTML ve CSS, JavaScript, PHP sıralamasıyla öğrenebilirsin.
Cevapla

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde CSS’e başlarken bilinmesi gereken temeller anlatılmıştır. CSS nedir, CSS nasıl kodlanır, CSS sayfaya nasıl eklenir, CSS’in hangi özellikleri vardır, bu özellikler nasıl yazılır ve hangi değerler atanır gibi tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Aylar ve yıllar sonra tekrar dönüp CSS kodlarınızı okurken kafanızın karışmamasını nasıl sağlarsınız gibi bazı tecrübeleri de bu eğitimde bulabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

CSS Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.