Bir kaç sorum olacak yardımcı olacağınızı düşünuyorum.

1. Web programlama, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Fotografçılık, Cinema 4D, After Effects, Sony Vegas zaten kullanmaktayım. Ben burada yazılan yazılmayan bütün dallarda kendimi geliştirmek istiyorum.
2. Bu bir heves degil AŞK kücüklügümden beridir Birşeyi izlerken izlerken aldıgım keyiften daha çok onun nasıl yapıldıgını ögrenme istedi bile bana keyif veriyordu artık karar verdim ve programınızı satın aldım.
3. Amatör anlamda degil Ek gelir anlamında degil Hobi olarak degil Ben bu işi Profesyonel anlamda yapmak istiyorum şuan üniversite hazırlıktayım Yazılım veya Bilgisayar mühendisligi istiyorum zaten
4. Sizden ricam bana temel olarak neden başlayacagımı liste liste isterse 1den 999999+ gitsin bu liste umurumda degil ögrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
5. Kısacası Nereden başlayacagım 1.2.3.4.5.6 olarak neler yapmalıyım söylermisiniz mesela 1. olarak html 2. olarak css 3. 4. gibi Msjınızı bekliyorum .
Batuhan Merhaba,

Öncelikle sana her alanda kendini geliştirmek yerine tek bir alanda uzmanlaşmanı tavsiye ederim. Herşeyi öğrenmek istersen, herşeyden biraz öğrenirsin ve aslında hiçbir konuda uzmanlaşmamış olursun. Bu da meslek hayatında iyi bir yere gelmene engel olur. Bu sebeple en çok severek yapacağın alanı belirleyip, o alanda detaylı bilgi sahibi olman daha doğrudur.

Eğer web alanında kendini geliştirmek istiyorsan sırasıyla; HTML ve CSS, JavaScript, PHP sıralamasıyla öğrenebilirsin.
Cevapla