Merhaba,
2016 3D Max komut panelini yanlışlıkla kapattım tekrar aktif etmek için ne yapmam lazım?
İyi çalışmalar.
Merhaba Abdulkadir Bey,

Ekranın en sağında sağ tıklayıp daha sonra Command Panel seçeneğini şeçerek paneli tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Teşekkürler.
Üzgünüm perspektif pencerede sağ tıkladığım zaman açılan sekmede command panel seçeneği yok
açılan sekmede
unfreeze all ,freeze selection, vs vs vs var
Merhaba,

Klavyeden ALT+6 tuş kombinasyonunu kullanarak komut panelini gizle/göster yapabilirsiniz.

İyi öğrenmeler.
Cevapla

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile dünyanın en yaygın olarak kullandığı, üç boyutlu modeleme, görselleştirme ve animasyon programı Autodesk 3dsmax ile üç boyutlu bir obje nasıl oluşturulur, oluşturulan bu objenin özellikleri nasıl değiştirilir, hazırlanan bu çalışma nasıl kaydedilir gibi sorularınızın yanıtını bu eğitim setinde bulacaksınız. Arayüz özellikleri, viewport kontrolleri, sahne özellikleri, sıklıkla kullanılan 3dsmax araçlarının kullanımı, objelerin konumlandırma özellikleri, kopyalama işlemleri gibi konuların nasıl yapıldığını örnek dosyalar ile öğreneceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max 2013 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.