Motion sketch konusunu anlatırken, motion sketch panelinde wireframe seçili olarak geliyo ve uygulama yapıyorsunuz ama ordaki background ın görevi nedir acaba ?

Teşekkürler.
Merhaba Ali Bey,

Motion sketch panelindeki background görevi, capture yaparken yani hareketi oluştururken eğer bir arkaplan görseli kullanıyorsanız bu görseli açıp kapatmanıza olanak sağlar. Örneğin kutucuk seçili iken mouse hareket ettiğinde arkaplan görseli aktif olur ve görünür, eğer kutucuk seçili değil ise bu sefer mouse hareket ederken arkaplan siyah renkte yani boş olarak görüntülenir.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Kendi sektörünün lider programı After Effects eğitim seti ile hareketli grafikler, animasyonlar hazırlayabilirsiniz. Bunlar üzerine çeşitli efektler ve sesler ekleyebilirsiniz.Daha sonra bunları dilediğiniz platformlar için çıktı alabilirsiniz. Yüksek kalitede videolar, cep telefonları, akıllı telefonlar, web için vb. Bu eğitim seti daha önce hiç After Effects kullanmamışlar için baz alınarak hazırlanmıştır. Daha önce After Effects kullananlarda mutlaka kendileri için eksik kalan noktalar bulacaklardır.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects CS4 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

After Effects CS4 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.