Klip müziğini bir müddet geri sarıp sonra tekrar ileri oynatmak istiyorum ancak bunu sonradan da müziğin ritmine bağlamam gerekiyor. Bunun nasıl yapabiliriz?
Merhaba Şaban Bey,

Bu işlemi Preview menüsündeki Range ayarlarından yapabilirsiniz. Range default olarak "Work Area Extended By Current Time" olarak seçilidir. Bunu "Play Around Current Time..." olarak değiştirip açılan pencerede istediğiniz değerleri girdiğinizde timeline panelinde playhead konumunun bulunduğu yerde girdiğiniz değerlere göre loop şeklinde oynatacaktır.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere, müzik kliplerinde, reklam filmlerinde, dans videolarında rastladığınız zaman bazlı efektlerin After Effects kullanarak nasıl yapıldığı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; videoların zaman ayarlarının nasıl değiştirildiği ve belli zamanlara key frameler kullanarak nasıl müdahale edildiği, tek açıdan çekilmiş olan bir videoda arka plan ile hareketli görüntüyü birbirinden ayırt etme işleminin nasıl yapıldığı, birden fazla efekti bir arada kullanıp nasıl farklı sonuçlar elde edildiği gibi konulardan bahsettim. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, After Effects’de zaman bazlı efektler hakkında bilgi sahibi olup, efektleri rahatlıkla kullanabilecek ve hatta kendi hayal gücünüzü de katarak daha farklı efektler oluşturabileceksiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı Eğitim İçeriği

After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.