Üyeliğim zamanında bitirdiğim videolara erişimimin kalkması bana garip geldi? Bu hatayı nasıl düzeltebiliriz?
Merhaba Nuh Bey,
Bu bir hata değildir. Üye olarak eğitim setlerini satın almış olmuyorsunuz, kütüphanemize erişim süresi satın alıyorsunuz. Bu yüzden erişim süreniz sona erdiğinde tekrar aynı eğitime ulaşmanız mümkün değildir.
Cevapla

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde bir mobil uygulamanın olmazsa olmazı verilere erişim, eriştiğimiz verileri kullanmak ve saklamak ile ilgili detaylar anlatılmıştır. Eğitim boyunca bir Android uygulamasının sunucuya nasıl bağlanıp günümüzün en popüler istemci kütüphanelerinden Retrofit ile birlikte verilerin kullanılmasını ve kaydedilmesi hakkında detayları bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde mobil uygulamanızı REST servislerle haberleştirip, sonra kullanmak üzere istediğiniz verileri saklayabileceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak Eğitim İçeriği

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Android Uygulamalarda Verilerle Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.