Merhaba bir konuda yardımınızı isteyeceğim.
Örnek dosyaları nereden indireceğimi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Birde telefondan videoları izleme şansımız nedir? Android uygulaması mı yoksa google den buradaki gibi giriş yaparak mı izleyebiliyoruz?
Şimdiden teşekkür ederim.
Harun Bey,
Sisteme giriş yaptıktan sonra videonun sağ tarafında bulunan "Eğitim Dosyaları" butonuna tıklayarak örnek dosyaları indirebilirsiniz. Örnek dosyaları yalnızca özel üyelerimiz indirebilir. Eğer özel üye değilseniz bu butonu göremeyebilirsiniz.

Sitemiz mobil cihazların tamamına uyumludur. Android veya iOS cihaziniz ile sitemize girerek videolara erişim sağlayabilirsiniz.
Cevapla

C# Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde C#'ın temel özelliklerinden ve gelişim sürecinden, genel programlama kavramlarından, dizi ve kolleksiyonlardan, istisnai durum yönetiminden bahsedilmiştir. Class nedir ne amaçla kullanılır, metodlar ne işe yarar nasıl yazılırlar, nesne nedir ve nesnelerle nasıl çalışılır gibi bir çok sorunun cevabını bu eğitimde bulabilirsiniz. Bu eğitim seti sonunda sizlerde C# temellerini anlayıp kendi programlarınızı geliştirecek düzeye geleceksiniz.

Programlama ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. C# Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

C# Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

C# Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

C# Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.