Merhabalar After Effects CC kullanıyorum fakat patlama1 videosunu import ederken '' After Effects error : 'patlama-01.mov' cannot be imported -- this .'mov' file is damaged or unsupported hatası alıyorum sanırım desteklenmiyor. Yardımcı olursanırz sevinirim. Saygılar
Merhaba Hüseyin Bey,

Bilgisayarınızda QuickTime yüklü olmadığından bu hatayı almaktasınız. QuickTime playerı yükledikten sonra bu hatayı almayacaksınız.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects ile Patlama Efekti Yapmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde filmlerde gördüğünüz patlama sahnelerinin hazır efekt videoları kullanarak nasıl yapıldığı hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde maskeleme işlemleri, hazır patlama efektinin patlama sahnesine eklenmesi, patlamanın oluşturduğu çatlakların eklenip düzenlemelerinin yapılması, duman efekti, renk düzenlemeleri, patlama efektine ses ekleyip kamera sarsıntısının eklenmesi gibi konulardan bahsettim. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde anlatılan yöntemleri kullanarak filmlerde gördüğünüz patlama sahnelerini rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Patlama Efekti Yapmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Patlama Efekti Yapmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Patlama Efekti Yapmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Patlama Efekti Yapmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.