Merhaba, çalışmada verilerin fazla olması durumunda sayfalama yapımı sanırım anlatılmamış. Bununla birlikte kodlama eski versiyonda yapıldığı için şuanda bu içerik işe yaramaz ve güncel olmamakta. Yenisi çekilecek mi yoksa eksiklikler giderilecek mi?

Eğitim setine kodlama ile ilgili değişikliklerle ilgili videolarda değişiklik yapılacaktır. PHP bağlantı sistemini değiştirdiği için artık mysql_connect(...) yerine mysqli_connect(...) kullanmak gerekiyor. Eğitimde yer alan mysql_connect(...) fonksiyonlarını mysqli_connect(...) ile değiştirdiğinizde sorun çözülecektir. Sayfalama konusu bu eğitimde anlatılmamıştır. PHP konusunda yeni eğitimler hazırlanmaya devam edecektir.

Cevapla

PHP ile Rehber Sistemi Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde PHP kullanarak bir firma rehber sisteminin nasıl oluşturulacağı tüm detaylarıyla anlatılmıştır. Kategori ve alt kategori sistemi nasıl yapılır, yönetim paneli kullanıcı girişi nasıl oluşturulur, kullanıcı girişinde güvenlik nasıl sağlanır, firma kayıt formu ve onay sistemi nasıl gerçekleştirilir, veri tabanında kayıtlı bilgiler nasıl listelenir/güncellenir ve silinir gibi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizler de PHP bilginizi geliştirmek ve benzer uygulamalar hazırlamak için bu eğitim setini mutlaka izleyin.

Programlama ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. PHP ile Rehber Sistemi Hazırlamak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

PHP ile Rehber Sistemi Hazırlamak Eğitim İçeriği

PHP ile Rehber Sistemi Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

PHP ile Rehber Sistemi Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.