Hakan bey öncelikle muazzam sununuz, anlatışınız ve hitabetiniz için çok çok teşekkürler. Aynı şekilde mail ile karşı tarafa resim gönderme işlemini nasıl gerçekleştirebiliriz? Şimdiden kolay gelsin, iyi çalışmalar.
Umut Bey, öncelikle teşekkür ederim. Email ile resim veya herhangi bir dosya göndermenin en önemli kısmı aslında o dosyayı upload ettirmektir. Sonrasında direkt linki email içerisine yazı gibi ekleyebilirsiniz. Dosya upload işlemleri için; PHP ile Dosya Upload İşlemleri eğitim setimi izleyebilirsiniz.
Cevapla

PHP ile Mail Form Oluşturmak Eğitim Detayı

İletişim formu, bir web sitesinin olmazsa olmazları arasındadır. Hazırladığınız site tamamen HTML altyapıya da sahip olsa iletişim sayfasına eklemek istediğiniz form için sunucu tabanlı bir dil kullanmalısınız. Bu eğitim setinde sizlere, PHP ile mail form nasıl oluşturulduğu anlatılmıştır. PHP mail gönderimi, mail form oluşturmak, text ve HTML formatlarında mail gönderimi, form kontrolleri gibi bir çok detayı bu eğitim setinde bulabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. PHP ile Mail Form Oluşturmak eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

PHP ile Mail Form Oluşturmak Eğitim İçeriği

PHP ile Mail Form Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

PHP ile Mail Form Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.