Kartları düzenledikten sonra pre comp yapıyoruz fakat ön arka aynının tersi oluyor çıkıyor kağıdın arkası gözükmüyor (not:anchor yada position 0,1 yapılıyor) acaba pre comp yaparken mi hata yapıyorum? Ana comp a çekmek istiyorum ön-arkalı gelmiyor.
Merhaba Burak Bey,

Pre Comp haline getirdikten sonra layer satırında shy butonunun hemen yanında Collapse Transformations & Continuous Rasterize kutucuğunu yer almaktadır bu kutuyu seçili hale getirdiğinizde sorunu gidermiş olacaksınız.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects ile Slow Motion Zaman Durdurma Efekti Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere Videolarda slow motion time freezee yani yavaş çekim zaman durdurma efektinin nasıl yapıldığını iskambil kartlarını kullanarak anlatacağım. Eğitim seti içeriğinde videonun hazırlanması, 3D camera traking işlemleri, Efekte kullanılacak iskambil kartlarının photoshop’da düzenlenme işlemleri, kartların videoda konumlandırılması ve ses efektlerinin eklenmesi gibi konulardan bahsettim. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra normalinden çok daha düşük bir bütçe ile yavaş çekim zaman durdurma efektini rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Slow Motion Zaman Durdurma Efekti eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Slow Motion Zaman Durdurma Efekti Eğitim İçeriği

After Effects ile Slow Motion Zaman Durdurma Efekti Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Slow Motion Zaman Durdurma Efekti eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.