2016 3DS MAX kullanıyorum aynı işlemleri yaptım ama ışık gözükmüyor?
Merhaba,

Işık ile alakalı olan eğitimi tekrar izleyebilir misiniz bir seçenek gözden kaçmış olabilir. Bir diğer kontrol edilmesi gereken ise render motoru ayarı olacaktır. Bu iki ayarı kontrol edip, sonucu paylaşabilirsiniz. Sorun devam ederse başka bir problem olabilir kontrol etmemiz gereken.

İyi öğrenmeler.
Cevapla

3ds Max ile Koltuk Modelleme Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde 3ds Max ile koltuk nasıl modellenir, kaplamalar nasıl atılır ve render nasıl alınır gibi konular anlatılmıştır. Bu eğitim sonrasında sizlerde 3ds Max programı ile modelleme yapabilir ve modellerinize kaplamalar atayabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max ile Koltuk Modelleme eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max ile Koltuk Modelleme Eğitim İçeriği

3ds Max ile Koltuk Modelleme Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max ile Koltuk Modelleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.