Merhabalar,

Targa klasorunu neden oluşturduk?
Merhaba Selim Bey,

Targa isimli klasörün oluşturulmasının sebebi projenizi targa formatında render ettiğinizde her bir frame ayrı bir targa dosyası olarak render edileceğinden bu dosyaları bir klasörde organize edebilmek için oluşturulmuştur. Bu klasörün adı targa olmak zorunda değildir. Siz çalıştığınız projeye göre klasörleri dilediğiniz gibi isimlendirebilirsiniz. Klasörleri organize etmeniz daha düzenli çalışmanız için size kolaylık sağlayacaktır.

Teşekkürler.
Merhabalar,

Bunda sorun yok, bant reklam yaparken neden targa oluşturduk onu anlamadım sadece.
Targa yapmayı öğrenmiş oldum o ayrı tabi.
Başka türlüde sorabilirim, oluşturduğumuz targa (tek tek framleri) biryerde kullanabiliyormuyuz?

Teşekkürler
Merhaba Selim Bey,

Targa formatını arkasını transparan bir şekilde kullanabileceğiniz bir formattır böylelikle oluşturduğunuz bant reklamını rahatlıkla kullanacağınız video üzerine uygulayabilirsiniz. Targa formatını destekleyen tüm programlarda bu formatı kullanabilirsiniz. Frameleri tek tek kullanmak istiyorsanız tabiki kullanabilirsiniz fakat sadece bir frame tek başına animasyon gibi çalışmayacaktır, birden fazla frame arka arkaya çalıştığında oluşturduğunuz bant reklamı animasyon halinde çalışabilir.

Teşekkürler.
Cevapla

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere bir bant reklamı yaparken dikkat etmeniz gereken tüm noktaları anlatılmıştır. Bir bant reklamı nasıl yapılır,bant reklamını yaparken nelere dikkat edilmeli, tasarım aşamasında neler kullanılabilir, yapılan tasarım ilgili televizyon kanalına nasıl gönderilmeli gibi soruların tamamını öğrenebilir ve bu eğitim seti sonrasında sizde bant reklamını baştan sona yapabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? Eğitim İçeriği

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Bant Reklamı Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.