Merhaba hepsihjyen.com adında bi çalışmamız var. WordPress e woocommerce eklentisi ile ürün ekleme yaptık fakat ürün kalıcı bağlantısının şu şekilde olmasını http://hepsihijyen.com/cop-torbasi/ isterken benim kalıcı bağlantılarda Özel yapı yerine yazdığım kelime ile gelmekte http://hepsihijyen.com/product/cop-torbasi/ bu şekilde olmasını istemiyorum seo açısından bunu nasıl http://hepsihijyen.com/cop-torbasi/ şekilde yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bunu farklı eklentilerle yapmak mümkün. Ancak woocommerce'in bu konudaki açıklamasını şu adresten okumanızı öneririm: https://docs.woocommerce.com/document/removing-product-product-category-or-shop-from-the-urls/
Cevapla

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi Eğitim Detayı

Detaylı WordPress Kurulum Rehberine hoş geldiniz. Bu eğitim setinde WordPress’e yeni başlayan kullanıcılar için WordPress kurulumu, kurulum öncesinde ve kurulum sonrasında yapılması gereken işlemleri anlatılmaktadır. Veritabanı oluşturmak, güvenlik önlemleri ve ilk ayarlamalar gibi konuların yer aldığı bu eğitim seti sayesinde güvenli ve başarılı bloglar oluşturmak artık çok kolay.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Detaylı WordPress Kurulum Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi Eğitim İçeriği

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Detaylı WordPress Kurulum Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.