Sinan Bey Merhaba,
Wordpress kurulumunun en başında PHP Admin gibi bir extra bir programa girip bir şeyler yaptınız.
Ancak, local host nedir? Bu bölüme nasıl ulaşılır? Veri tabanı nasıl oluşturulur? Wordpress'i nereye kuracağız?
Bunları yapabilmek, benim gibi hiç bu işleri bilmeyen birisi için çok zor açıkçası.
O bölümü daha detaylı anlatma imkanınız var mı?
Teşekkürler.
Cevapla

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, WordPress temellerinden ve tüm detaylarından bahsedilmiştir. WordPress panelinde bulunan tüm sekmeler detaylı olarak anlatılmıştır. Panellerin nasıl kullanıldığını ve nasıl ayarlandığını gibi konulardan bahsedilmiştir. Örneklerle ile desteklenen bu eğitimde daha önce hiç WordPress kullanmamış olsanız dahi bu eğitimi izleyerek WordPress temelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

WordPress Temelleri ve Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.