Merhaba,
wp ücretsiz temalarından kullanıyorum. Seo eklentisi paylaştığım bir yazıya "Hiç bir meta açıklaması belirtilmemiş, arama motorları ilgili sayfanın kopyasını gösterecektir." uyarısı veriyor.
Düzeltmek istediğimde sayfa kaynağını görüntüle kısmından metaname kısmını göremiyorum . Bunu nasıl düzenleyebilirm?
WordPress üzerinde bunu yapmak için html kodlara direkt müdahale etmemeni öneririm. Kullandığın SEO eklentisi bunun için wp-admin alanındaki yazı düzenleme sayfasına ekstra bir alan açmış olması gerekiyor. Bu alanı doldurarak meta açıklamalarını sayfada aktif hale getirebilirsin.
Cevapla

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Eğitim Detayı

Hazırladığınız web sitelerinin Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almasını ister misiniz? Bu eğitim setinde yer alan bilgiler sayesinde web sitelerinizi arama motorlarına uyumlu hale getirebilir ve siteleriniz için en doğru optimizasyonu yaparak, hazırladığınız sitelerin diğer web sitelerinden önde olmasını sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Eğitim İçeriği

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hakkında Sorulan Sorular

Web Siteleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.