Yoast SEO da "Odak anahtar kelime, kopyanın ilk paragrafında görünmüyor. İlk fırsatta konunun ne olduğunu netleştirin."
Bunu düzeltmek için neyi nasıl düzeltmek gerekiyordu. Bunu anlayamadım.
Anıl Bey, kullandığınız anahtar kelimelerin yazınızın ilk paragrafında da olması gerekiyor. Uyarı bundan kaynaklanıyor. Anahtar kelimeleri yazınızın ilk paragrafına da ekleyerek bu uyarıyı geçebilirsiniz.
Cevapla

WordPress için SEO Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, WordPress için SEO konusundan bahsedilmiştir. WordPress’te nasıl seo yapılır ve WordPress’te SEO işlemi yaparken hangi eklentilere ihtiyacımız olacak bunları öğreneceksiniz. All in One SEO eklentisi ve Yoast WordPress SEO eklentilerini kullanacağız. Site ayarları ve yazı ayarları, SEO genel ayarlarınının nasıl yapıldığını bu eğitim setiyle öğrenebilirsiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. WordPress için SEO eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

WordPress için SEO Eğitim İçeriği

WordPress için SEO Hakkında Sorulan Sorular

WordPress için SEO eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.