Zamana göre akış hızı değişim dersindeki videonun her hangi bölümünde time remapping speed dediğimiz zaman kontrol tuşuna basıp tıkladığımızda işaret attıyom işaret almıyor bende premiere cc yeni versiyon var 2015 sizin c5 göre farklımı neden olmuyor yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.
Merhaba Yahya Bey,

Bu işlemi yapabilmeniz için önce timleline panelindeki video layeri biraz yukarı doğru genişletmeniz gerekmektedir. Bunu yaptığınızda layer'e keyframeler oluşturabilirsiniz. Ayrıca timeline paneli ayarlarından "Show Video Keyframes" kapalı ise onuda işaretleyip açmanız gerekir. Timeline panelinin ayarlarına panelin sol üst tarafında ingiliz anahtarına benzer bir simge var oradan girebilirsiniz. Bu adımları izlediğinizde rahatlıkla time remapping keyframleri oluşturabilirsiniz.

Teşekkürler.
videoyu yukarı doğru genişlettiğimde işaret kısmı oldu çok sağolun sizin sayenizde içimde kalan ve uygulamaya koyamadığım
bir çok fikrim ve hayelimi uyguluyorum emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Cevapla

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Adobe Premier Pro eğitim seti sadece program kullanımının yanı sıra nasıl video kurgu yapabileceğiniz bir eğitim seti oldu. Adobe Premiere Pro ile birlikte video parçaları arasında nasıl geçiş yapacağınızı, daha etkileyici sahneler hazırlamak için renk düzenlemeleri, videoları hızlandırma ve yavaşlatma işlemlerinin yanı sıra daha birçok özelliği bu eğitim seti ile birlikte öğrenmiş olacaksınız.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için,

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: keywords

Filename: soru_cevap/detay.php

Line Number: 91

bu eğitimde yer alan konulardır. Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Premiere Pro CS5 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.